Şirket Değerlerimiz

Kurumsal

Şirket Değerlerimiz

Kalite, teknoloji ve hizmet ilkesine bağlı kalarak, her zaman istikrarlı büyümeyi ana odağımıza koyduk. Bu noktada yüksek eğitimli, yetenekli personel ve sıkı kalite yönetim sistemiyle titizlikle çalışmayı prensibimiz kabul ettik.

Dünya çapında hizmet veren Mühendislik, Mekanik ve İnşaat alanında en yenilikçi firmalardan biri olmak.

Kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden, çağdaş anlayışla en iyi hizmeti sunmak.

Kalite, Güven, İtibar

Tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmek taahhüdümüzdür. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

Geleneklere Bağlılık ve Yeniliklere Açıklık

Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Toplumsal Fayda

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

Dürüstlük

Tüm faaliyetlerimizde ilgili yasa ve yönetmeliklere ve uluslararası kabul görmüş etik değerlere istisnasız uygun davranır, dürüstlüğümüzden ödün vermeyiz..

Language